Doświadczenie doskonałej pielęgnacji

Kojąca ochrona dla Twojego maleństwa

Balneum Baby Basic to naturalna, sprawdzona i kompleksowa ochrona skóry dziecka, na której Mamy z całej Europy polegają już od  40 lat. Prosty, ale skuteczny skład  został potwierdzony licznymi badaniami klinicznymi, które gwarantują bezpieczeństwo stosowania już od pierwszych dni życia.

Poznaj program kompleksowej pielęgnacji Balneum Baby Basic:

Skóra wrażliwa

PIELĘGNACYJNY OLEJEK DO KĄPIELI BALNEUM Baby Basic

Myje, pielęgnuje i koi wrażliwą, suchą skórę dziecka.

Delikatny, pielęgnacyjny olejek na bazie naturalnego, oczyszczonego oleju sojowego (85% naturalnych lipidów) źródła cennych kwasów Omega 3 i Omega 6. Doskonale rozpuszcza się w wodzie, tworząc aksamitną mleczną kąpiel, która dostarcza dziecięcej skórze naturalnych lipidów. Nie wymaga stosowania dodatkowych środków myjących.
Bez parafiny, parabenów ani sztucznych barwników.

Stosowanie: codzienna pielęgnacja wrażliwej skóry niemowląt i dzieci w każdym wieku.

Dostępność: opakowania 200 i 500 ml.

KREM BALNEUM Baby Basic

Nawilża i natłuszcza każdy rodzaj skóry dziecka.

Intensywnie natłuszcza i nawilża skórę dziecka. Hipoalergiczna Lanolina oraz Olej Mineralny zawarty w kremie wzbogacają barierę lipidową naskórka. Łagodzi podrażnienia. Zmniejsza ryzyko wystąpienia otarć skóry. Dzięki formule emolientowej doskonale pielęgnuje skórę, pomaga wytworzyć i utrzymać naturalną barierę ochronną oraz ogranicza wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych.
Nie zawiera środków zapachowych ani barwników.

Stosowanie: codzienna pielęgnacja wrażliwej skóry niemowląt i dzieci w każdym wieku.

Dostępność: 50,125 i 500 ml.

Skóra wrażliwa i swędząca

KOJĄCY OLEJEK DO KĄPIELI BALNEUM Baby Basic

Myje, pielęgnuje i koi swędzącą, suchą skórę dziecka.

Idealny w przypadku pojawienia się problemów skórnych u dziecka, doskonale radzi sobie z uczuciem swędzenia. Oprócz naturalnego, oczyszczonego oleju sojowego, który jest źródłem cennych kwasów Omega-3 i Omega-6, zawiera miejscowy środek antyświądowy – Laureth-6,5. Pomaga zwalczać uczucie swędzenia, przynosząc ulgę suchej i podrażnionej skórze. Wspomaga zapobieganie powstawania wtórnych stanów zapalnych.
Nie zawiera parafiny, parabenów ani barwników

Stosowanie: regularna pielęgnacja wrażliwej skóry z problemem swędzenia u niemowląt i dzieci w każdym wieku.

Dostępność: 200 i 500 ml.

*Skuteczność i bezpieczeństwo Kojącego Olejku do Kąpieli Balneum Baby Basic potwierdzono w testach z udziałem dzieci, u których rozpoznano atopowe zapalenie skóry (AZS)*.

Skóra z ryzykiem odparzenia

KREM NA PUPĘ BALNEUM Baby Basic

Chroni i łagodzi podrażnienia okolicy pieluszkowej.

Delikatny krem opracowany specjalnie, aby chronić skórę pośladków niemowląt i łagodzić jej podrażnienia. Tworzy skuteczną, ale przepuszczalną warstwę ochroną, która utrzymuje suchość skóry okolicy pieluszki. Neutralizuje enzymy kałowe odpowiedzialne za podrażnienia skóry, a dzięki zawartości Pantenolu łagodzi podrażnienia i wpiera proces gojenia się ran.

Stosowanie: codzienna pielęgnacja wrażliwej lub podrażnionej skóry pośladków niemowlęcia.

Dostępność: opakowania 75 ml i 125 ml.

W celu ułatwienia korzystanie z serwisu używamy plików cookies.
Możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki, jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na dysku Twojego komputera.